T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Bitlis İl Sağlık Müdürlüğü Tatvan Devlet Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Bitlis İl Sağlık Müdürlüğü Tatvan Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Bitlis Valisi İsmail Ustaoğlu’ndan Hastanemize Ziyaret

Güncelleme Tarihi: 19/03/2019

Bitlis Valisi İsmail Ustaoğlu, Hastanemizi gezerek hasta vatandaşlarla sohbet ettikten sonra yatan hastalara geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

İl Sağlık Müdürü Dr. Koray Okur ve Hastane Başhekimi Uz. Dr. Erdinç Eren tarafından karşılanan Bitlis Valisi İsmail Ustaoğlu, servislerde tedavi gören hastaları ziyaret etti. Hastalarla tek tek ilgilenen Vali Ustaoğlu, doktorlardan hastaların sağlık durumları hakkında bilgi aldı. Hastane koridorunda karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet eden Vali Ustaoğlu, Tatvan Devlet Hastanesinde memnuniyet esasının en üst düzeyde verildiğini söyledi.

Bitlis Valisi İsmail Ustaoğlu, yaptığı açıklamada, “Poliklinik ve servislerdeki hastalarla sohbet ettim. Bir hastamız hastane hizmetinden memnuniyet duyduğunu, üst düzey kendileriyle ilgilenildiğini söyledi. Bitlis Tatvan Devlet Hastanemiz hasta ve yakınları tarafından en güvenilir, en iyi hizmet veren hastane olarak görülüyor. Saatlerce muayene sırası, ilaç sırası beklenilmiyor. Tabiri caizse 5 yıldızlı otel konforunda hizmet veren bir hastane. Tek kişilik ve iki kişilik odalarıyla, alanında uzman personeliyle göğsümüzü kabartan, gururlandıran bir hizmet vatandaşa burada veriliyor” diye konuştu.


1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg